Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Adalı Yayınları tarafından üçüncü parti kurum veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Adalı Yayınları bazı dönemlerde abonelerine ve site üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Sitemizde paralolarınız şifreli bir şekilde korunmaktadır ve kimse görememektedir. Şifrenizi unutmanız durumunda ilgili linkten yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Şifrenizin "güçlü şifre" olarak belirlendiğinden emin olunuz. Güçlü bir şifre aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • En az 6 karakter uzunluğundadır
  • Küçük harf (a-z) içerir
  • Büyük harf (A-Z) içerir
  • Rakamlar içerir (0-9)
  • Özel karakterler içerir (!£#$½/\., gibi)

Siteye üyeliğiniz sırasında en az 6 karakter, en az 1 büyük karakter, en az 1 rakam ve en az 1 özel karakterli şifre kullanmanız talep edilecektir.

Sitemizde bulunan e-posta adreslerine herhangi bir nedenle göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Adalı Yayınları e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.