Çarşamba, 09 Haziran 2021 16:50

Canlı Yayın - Heybeliada Öyküleri: Evler, Aşklar, Göçler

Ögeyi değerlendirin
(1 Oylayın)

Heybeliada Öyküleri: Evler, Aşklar, Göçler - Adalı Dergisi Youtube Kanalı

Heybeliada Kütüphane Derneği tarafından yayımlanan 2018 takviminde yer alan Akillas Millas'ın Heybeliada evleri ve sokakları çizimleri, Kiltablet yazarlarına ilham oldu. 2 yıl önce başlayan çalışma Adalı Yayınları ve Heybeliada Kütüphane Derneği işbirliğiyle yayınlandı. "Evler, Aşklar, Göçler: Heybeliada Öyküleri" kitabı üzerine, Heybeliada Kütüphane Derneği (Ayşe Sarısayın, Serenad Demirhan, Ahmet Korkut Tokman) ve Kiltablet ekibi yazarları (Yasemin Pforr, Canan Kuzuloğlu, Yurdagül Şahin, Yeşim Narter, Özkan Binol, Sultan Deliklitaş) ile konuşuyoruz.

Konuklarımız: Heybeliada Kütüphane Derneği ve Kiltablet ekibi yazarları

Moderatör: Halim Bulutoğlu (Adalı Yayınları)

Kitap ile ilgili Adalı Dergisi Haziran 2021 sayısında çıkan makaleler

Adalar Pandemi Danışma Kurulu koordinasyonunda düzenlenen ve Adalı Dergisi YouTube Kanalı üzerinden yapılan halka açık forum izleyenlerin katılımına da açık...

Canlı yayında buluşmak üzere...

 

Youtube kanalımıza da abone olun, gelecek yayınlar ve gelecekteki yayın ve videolardan da haberiniz olsun. Youtube'dan yorumlarınız ve sorularınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

Adali Dergisi - YouTube Kanalı

Canlı yayın bağlantısı içi tıklayınız


Adalar Pandemi Danışma Kurulu

Adalar’da koronavirüs pandemisiyle mücadele ve dayanıklılığın artırılması, etkin önlemleri alınması, halk sağlığının korunması ve toplumsal huzurun, uyumun devamlılığının sağlanması için çok disiplinli ve çok yönlü bilgi edinme ve paylaşım ortamını geliştirmeyi amaçlayan bir sivil girişim olarak 18 Nisan 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. Haftalık olarak toplanmakta ve durum değerlendirmesi yapıp tavsiyelerini ilgili kurumlara ve Adalılara iletmektedir. Grupta Adalar’da ikamet eden hekimler, uzmanlar ve sivil toplum gönüllüleri bulunmaktadır.

Son değişiklik Çarşamba, 09 Haziran 2021 18:34
Yorum yapmak için oturum açın