Cumartesi, 05 Haziran 2021 15:50

Canlı Yayın - Utku Cihan İle Son UKOME Kararları

Ögeyi değerlendirin
(3 oy)

Utku Cihan ile son UKOME kararları - Adalı Dergisi Youtube Kanalı

4 Haziran Cuma günü, UKOME (İstanbul-Ulaşım Koordinasyon Merkezi) toplandı ve Adalar için çok önemli kararlar aldı. Adalar içi ulaşım düzeni nasıl oluyor? Bireysel Akülüler kaldırılıyor mu? Bisiklet kiralama düzeni nasıl olacak? Tümüyle yayalaştırılmış alanlar ve tüm yollarda yaya önceliği sağlanabilecek mi?

Konuğumuz: Utku Cihan - İBB Ulaşım Daire Başkanı

Moderatör: Oral Çalışlar - Gazeteci-yazar

Adalar Pandemi Danışma Kurulu koordinasyonunda düzenlenen ve Adalı Dergisi YouTube Kanalı üzerinden yapılan halka açık forum izleyenlerin katılımına da açık...

Canlı yayında buluşmak üzere...

 

Youtube kanalımıza da abone olun, gelecek yayınlar ve gelecekteki yayın ve videolardan da haberiniz olsun. Youtube'dan yorumlarınız ve sorularınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

Adali Dergisi - YouTube Kanalı

Canlı yayın bağlantısı içi tıklayınız


Adalar Pandemi Danışma Kurulu

Adalar’da koronavirüs pandemisiyle mücadele ve dayanıklılığın artırılması, etkin önlemleri alınması, halk sağlığının korunması ve toplumsal huzurun, uyumun devamlılığının sağlanması için çok disiplinli ve çok yönlü bilgi edinme ve paylaşım ortamını geliştirmeyi amaçlayan bir sivil girişim olarak 18 Nisan 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. Haftalık olarak toplanmakta ve durum değerlendirmesi yapıp tavsiyelerini ilgili kurumlara ve Adalılara iletmektedir. Grupta Adalar’da ikamet eden hekimler, uzmanlar ve sivil toplum gönüllüleri bulunmaktadır.

Son değişiklik Cumartesi, 05 Haziran 2021 16:38
Yorum yapmak için oturum açın