Cumartesi, 22 Mayıs 2021 14:56

Canlı Yayın - "Aşk, Büyü vs." üzerine

Ögeyi değerlendirin
(7 oy)

"Aşk, Büyü vs." üzerine - Adalı Dergisi Youtube Kanalı

Başrollerini Ece Dizdar ile Selen Uçer'in üstlendiği, Büyükada'da geçen ödüllü "Aşk, Büyü, vs." filminin Büyükadalı yönetmeni Ümit Ünal, sorularımızı yanıtlıyor.

Adalar Pandemi Danışma Kurulu koordinasyonunda düzenlenen ve Adalı Dergisi YouTube Kanalı üzerinden yapılan halka açık söyleşide bu hafta "Aşk, Büyü, vs." filminin Büyükadalı yönetmeni Ümit Ünal konuk olacak. Fikret Parlak'ın moderatörlüğünü yapacağı canlı yayın izleyenlerin katılımına da açık...

Canlı yayında buluşmak üzere...


Youtube kanalımıza da abone olun, gelecek yayınlar ve gelecekteki yayın ve videolardan da haberiniz olsun. Youtube'dan yorumlarınız ve sorularınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

Adali Dergisi - YouTube Kanalı

Canlı yayın bağlantısı içi tıklayınız


Adalar Pandemi Danışma Kurulu

Adalar’da koronavirüs pandemisiyle mücadele ve dayanıklılığın artırılması, etkin önlemleri alınması, halk sağlığının korunması ve toplumsal huzurun, uyumun devamlılığının sağlanması için çok disiplinli ve çok yönlü bilgi edinme ve paylaşım ortamını geliştirmeyi amaçlayan bir sivil girişim olarak 18 Nisan 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. Haftalık olarak toplanmakta ve durum değerlendirmesi yapıp tavsiyelerini ilgili kurumlara ve Adalılara iletmektedir. Grupta Adalar’da ikamet eden hekimler, uzmanlar ve sivil toplum gönüllüleri bulunmaktadır.

Son değişiklik Cumartesi, 22 Mayıs 2021 15:42
Yorum yapmak için oturum açın