Perşembe, 29 Nisan 2021 17:35

Canlı Yayın - Daha temiz Adalar için birlikte ne yapabiliriz?

Ögeyi değerlendirin
(0 oy)

Daha Temiz Adalar İçin birlikte ne yapabiliriz? - Adalı Dergisi Youtube Kanalı

Adalar Pandemi Danışma Kurulu koordinasyonunda düzenlenen ve Adalı Dergisi YouTube Kanalı üzerinden yapılan halka açık söyleşide bu hafta İSTAÇ Genel Müdürü M. Aslan Değirmenci konuk olacak. Leyla Özalp'ın moderatörlüğünü yapacağı ve izleyenlerin katılımına açık canlı yayında M. Aslan Değirmenci ile atık yönetiminden denetime, Adalar'ın çöp toplama, ayrıştırma, orman ve deniz temizliğine konuları konuşacağız.

Adalı Dergisi Youtube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak söyleşiye tüm Adalılar soru ve yorumlarıyla katkıda bulunabilirler.

Canlı yayında buluşmak üzere...


Youtube kanalımıza da abone olun, gelecek yayınlar ve gelecekteki yayın ve videolardan da haberiniz olsun. Youtube'dan yorumlarınız ve sorularınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

Adali Dergisi - YouTube Kanalı

Canlı yayın bağlantısı içi tıklayınız


Adalar Pandemi Danışma Kurulu

Adalar’da koronavirüs pandemisiyle mücadele ve dayanıklılığın artırılması, etkin önlemleri alınması, halk sağlığının korunması ve toplumsal huzurun, uyumun devamlılığının sağlanması için çok disiplinli ve çok yönlü bilgi edinme ve paylaşım ortamını geliştirmeyi amaçlayan bir sivil girişim olarak 18 Nisan 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. Haftalık olarak toplanmakta ve durum değerlendirmesi yapıp tavsiyelerini ilgili kurumlara ve Adalılara iletmektedir. Grupta Adalar’da ikamet eden hekimler, uzmanlar ve sivil toplum gönüllüleri bulunmaktadır.

Son değişiklik Cuma, 30 Nisan 2021 08:55
Yorum yapmak için oturum açın