Çarşamba, 21 Nisan 2021 17:00

Canlı Yayın - Engin Çelik ile Yaza Doğru Adalar Gündemi

Ögeyi değerlendirin
(1 Oylayın)

Adalar Belediyesi Başkan Yrd. Engin Çelik ile Yaza Doğru Adalar Gündemi - Adalı Dergisi Youtube Kanalı

Adalar Pandemi Danışma Kurulu koordinasyonunda düzenlenen halka açık söyleşilerde bu hafta Adalar Belediyesi Başkan Yardımcısı Engin Çelik konuk olacak. Ali Erkurt'ın moderatörlüğünü yapacağı canlı yayında Engin Çelik, yaza doğru girerken ulaşımdan temizliğe, denetimden hizmetlere Adalar'ın sıcak gündemi üzerine soruları yanıtlayacak.

Adalı Dergisi Youtube kanalı üzerinden canlı yayınlanacak söyleşiye tüm Adalılar soru ve yorumlarıyla katkıda bulunabilirler.

Canlı yayında buluşmak üzere...


Youtube kanalımıza da abone olun, gelecek yayınlar ve gelecekteki yayın ve videolardan da haberiniz olsun. Youtube'dan yorumlarınız ve sorularınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

Adali Dergisi - YouTube Kanalı

Canlı yayın bağlantısı içi tıklayınız


Adalar Pandemi Danışma Kurulu

Adalar’da koronavirüs pandemisiyle mücadele ve dayanıklılığın artırılması, etkin önlemleri alınması, halk sağlığının korunması ve toplumsal huzurun, uyumun devamlılığının sağlanması için çok disiplinli ve çok yönlü bilgi edinme ve paylaşım ortamını geliştirmeyi amaçlayan bir sivil girişim olarak 18 Nisan 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. Haftalık olarak toplanmakta ve durum değerlendirmesi yapıp tavsiyelerini ilgili kurumlara ve Adalılara iletmektedir. Grupta Adalar’da ikamet eden hekimler, uzmanlar ve sivil toplum gönüllüleri bulunmaktadır.

Son değişiklik Çarşamba, 21 Nisan 2021 20:16
Yorum yapmak için oturum açın