Perşembe, 04 Mart 2021 06:28

Canlı Yayın - Adalar'da Sivrisinek Sorunu İçin Biyolojik Mücadele

Ögeyi değerlendirin
(2 oy)

Adalar'da Sivrisinek Sorunu İçin Biyolojik Mücadele - Adalı Dergisi Youtube Kanalı

Sohbet dizisinde bu hafta, 7 Mart 2021 Pazar günü saat 14.00’de, Adalar’ın yaz döneminin en önemli sorunlarından sivrisinek ve Adalar’a da musallat olan yeni türler ve bugünlerde yoğunlaşan mücadele konuşulacak. İBB Sağlık Dairesi Başkanı Uzman Dr. Önder Eryiğit'in konuşmacı olacağı sohbette Büyükada'dan moderatör Prof. Dr. Benan Müsellim'in ve izleyicilerin sorularına yanıt aranacak.

Canlı yayına bekliyoruz.


Youtube kanalımıza da üye olun, gelecek yayınlar ve gelecekteki yayın ve videolardan da haberiniz olsun. Youtube'dan yorumlarınız ve sorularınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

Adali Dergisi - YouTube Kanalı

 

Canlı yayın bağlantısı içi tıklayınız

 


Adalar C-19 Danışma Kurulu

Adalar’da koronavirüs pandemisiyle mücadele ve dayanıklılığın artırılması, etkin önlemleri alınması, halk sağlığının korunması ve toplumsal huzurun, uyumun devamlılığının sağlanması için çok disiplinli ve çok yönlü bilgi edinme ve paylaşım ortamını geliştirmeyi amaçlayan bir sivil girişim olarak 18 Nisan 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. Haftalık olarak toplanmakta ve durum değerlendirmesi yapıp tavsiyelerini ilgili kurumlara ve Adalılara iletmektedir. Grupta Adalar’da ikamet eden hekimler, uzmanlar ve sivil toplum gönüllüleri bulunmaktadır.

Son değişiklik Perşembe, 25 Mart 2021 16:38
Yorum yapmak için oturum açın