Çarşamba, 24 Şubat 2021 18:32

Canlı Yayın - Adalar'ın Mimarı Mirasını Yoketmeden Güçlendirmek...

Ögeyi değerlendirin
(1 Oylayın)

Adalar'ın Mimarı Mirasını Yoketmeden Güçlendirmek... - Adalı Dergisi Youtube Kanalı

Adalar'ın eşsiz mimari mirasını yoketmeden, deprem başta doğal afetlere karşı güçlendirmek mümkün. Gelin hep birlikte konuşalım. 28 Şubat pazar günü saat 14.00'de, Adalar Pandemi Danışma Kurulu koordinasyonundaki canlı yayın Adali Dergisi YouTube kanalında.

Konuşmacılar: Feridun Çılı (Prof. Dr., İTÜ - Burgazada), Gülsün Tanyeli ( Dr. Öğretim Üyesi, İTÜ -Burgazada) Moderatör: Ali Erkurt (Mimar, Büyükada).

Canlı yayına bekliyoruz.


Youtube kanalımıza da üye olun, gelecek yayınlar ve gelecekteki yayın ve videolardan da haberiniz olsun. Youtube'dan yorumlarınız ve sorularınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

Adali Dergisi - YouTube Kanalı

 

Canlı yayın bağlantısı içi tıklayınız

 


Adalar C-19 Danışma Kurulu

Adalar’da koronavirüs pandemisiyle mücadele ve dayanıklılığın artırılması, etkin önlemleri alınması, halk sağlığının korunması ve toplumsal huzurun, uyumun devamlılığının sağlanması için çok disiplinli ve çok yönlü bilgi edinme ve paylaşım ortamını geliştirmeyi amaçlayan bir sivil girişim olarak 18 Nisan 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. Haftalık olarak toplanmakta ve durum değerlendirmesi yapıp tavsiyelerini ilgili kurumlara ve Adalılara iletmektedir. Grupta Adalar’da ikamet eden hekimler, uzmanlar ve sivil toplum gönüllüleri bulunmaktadır.

Son değişiklik Perşembe, 25 Mart 2021 16:38
Yorum yapmak için oturum açın