Perşembe, 31 Aralık 2020 14:58

Canlı Yayın - Pandemide Sokak Hayvanları - Zor bir coğrafyada hayvansever olmak

Ögeyi değerlendirin
(2 oy)

3 Ocak 2021 Pazar saat 14:00'de Youtube üzerinden canlı yayınlanan sohbete Pınar Satıoğlu (Büyükada), Dr. Müge Özdemir (Heybeliada) ve Murat Yasa (Büyükada) katıldı. Moderatörlüğünü Prof. Dr. Benan Müsellim'in yaptığı toplantıda Adalar’da ve ülkemizde sahipsiz hayvanların sorunları, onlar için yapılanlar ve çözüm önerileri tartışıldı. İzleyiciler de yorum ve soruları ile katıldı.

Adalar Pandemi Danışma Kurulu Sohbetler Dizisi kapsamında gerçekleştirilen sohbeti aşağıda izleyebilirsiniz. Youtube kanalımıza da üye olun, gelecek yayınlar ve diğer videolardan da haberiniz olsun.

Adali Dergisi - YouTube Kanalı

Sohbete katılmak için:

 

Adalar C-19 Danışma Kurulu

Adalar’da koronavirüs pandemisiyle mücadele ve dayanıklılığın artırılması, etkin önlemleri alınması, halk sağlığının korunması ve toplumsal huzurun, uyumun devamlılığının sağlanması için çok disiplinli ve çok yönlü bilgi edinme ve paylaşım ortamını geliştirmeyi amaçlayan bir sivil girişim olarak 18 Nisan 2020 tarihinde çalışmalarına başlamıştır. Haftalık olarak toplanmakta ve durum değerlendirmesi yapıp tavsiyelerini ilgili kurumlara ve Adalılara iletmektedir. Grupta Adalar’da ikamet eden hekimler, uzmanlar ve sivil toplum gönüllüleri bulunmaktadır.

Son değişiklik Perşembe, 25 Mart 2021 16:35
Yorum yapmak için oturum açın