Cumartesi, 30 Haziran 2018 14:43

Adalılar, barınaktaki canların ihtiyaçlarını karşılamak için Ada Gönüllüleri Derneği'nin bayram yemeğinde buluştu

Ögeyi değerlendirin
(0 oy)

adali2 280x

Adalar Barınağı'ndaki canlarımızın ihtiyaçları için 17 Haziran Pazar günü düzenlediğimiz bayram yemeğinde, dostlarımızın elleriyle hazırladıkları yemekleri ve Ayşe Evrim (Siyah Şapkalı Kadın) ve arkadaşlarının enfes müziği ile eski bayramların coşkusunu yaşadık. Artık gelenekselleşen yemeğimizde, tüm dostlarımız elinden ne geliyorsa destek verdi, hep birlikte masalar kurduk, yemekler yaptık, şarkılar söyledik, dans ettik... Adalar Kent Konseyi'nin mekanını bize açması ve Sibel Akkaşoğlu'nun yoğun çabası sayesinde yüzün üzerinde katılımcıyla imecenin ve adalarda yaşamanın değerini bir kez daha hissettik. Katkıda bulunan tüm dostlara minnettarız.

Profesyonel olmalarına rağmen; tamamen gönüllü ve amatör ruhla, kısıtlı olanaklarla bizlere muhteşem bir akşam yaşatan Ayşe Evrim ve arkadaşlarına, müzikleriyle gecemize değer kattıkları için hepimiz ve adalı hayvanlarımız adına teşekkür ediyoruz. Sizler olmadan bu kadar güzel bir akşam geçiremezdik. 

adali3 280x

Adada yaşayan hayvanlarımız için temmuz ayında düzenleyeceğimiz şenliğimizde tekrar görüşebilmek için Facebook sayfalarımızı izlemenizi öneriyoruz. Hayvanlarımızın ihtiyaçları için düzenli katkıda bulunmak veya çalışmalarımıza katılmak için:

adagonulluleridernegi AT gmail NOKTA com

facebook.com/ada.gonulluleri

facebook.com/adagonulluleridernegi

 

 

adali4rotus 840x

 
Son değişiklik Pazartesi, 02 Temmuz 2018 16:52
Yorum yapmak için oturum açın