Perşembe, 17 Ağustos 2017 00:35

İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde görev değişimi

Ögeyi değerlendirin
(0 oy)

İlçe Sağlık Müdürü ve Toplum Sağlığı Merkezi Başkanlığını uzun süredir sürdüren Dr. Güliz Ülkü görevinden ayrıldı ve yerine Dr. Çiğdem Gökçe atandı.

İlçe Sağlık Müdürü ve Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Güliz Ülkü, görev değişikliğini gönderdiği e-posta ile kamuoyuna duyurdu:

“Değerli Basın Mensubu Arkadaşlarım,

10 yıldır Adalar İlçesi’nde, önce Sağlık Ocağı hekimi ardından da son 7 yıldır İlçe Sağlık Müdürü ve Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı olarak son güne kadar severek sürdürdüğüm görevime 30.06.2017 tarihinde resmen ve 07.07.2017 tarihinde de fiilen son vermiş bulunmaktayım.

Görev yaptığım süre boyunca sizlerle birlikte çok şey başardık. Nicelerini de görevi devir alan arkadaşlarımla başaracağınıza eminim. Görev değişikliğinin hepimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eder, saygılarımı sunarım. Dr. Güliz Ülkü”

Adalar İlçe Sağlık Müdürü ve Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı olarak göreve Dr. Çiğdem Gökçe atandı.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Çiğdem Gökçe, diyaliz hekimi. Üsküdar’da Sağlık Grup Başkanlığı da yapan Dr. Gökçe, Beykoz İlçe Sağlık Müdürü olarak görev yaptığı yerden Adalar’a atandı.

Kendisine yeni görevinde başarılar diliyor, sağlık alanında nice güzel işlere, ekibiyle birlikte imza atması temennisiyle Adalar’a hoş geldiniz diyoruz.

 

Yorum yapmak için oturum açın