Cumartesi, 05 Eylül 2015 17:55

MacerAda yarışı 6 Eylül 2015, Pazar günü koşulacaktır

macerada.org
Ögeyi değerlendirin
(0 oy)

Yarışmacılar, 5 Eylül 2015 Cumartesi günü saat 15.00’dan itibaren Büyükada iskelede kurulacak olan kayıt standında kayıtlarını yapabilir, malzemelerini teslim alıp, zorunlu malzemelerinin kontrolünü yaptırabilir. Yarışmacıların 5 Eylül Cumartesi günü, en geç saat 18.00’e kadar gelmeleri gerekmektedir.

Serbest yemek saatinden sonra tüm yarışmacılar kortej halinde saat 19.30’da Büyükada iskeleden bisiklet teslim noktası olan Nizam Koyu’na bisikletlerle hareket edecekler ve bisiklet tesliminden sonra özel bir tekne ile Nizam koyundan saat 20.30’da Heybeliada Kızılay Kampına geçilecektir. Yarışmacıların katılımı zorunlu olan yarış brifingi 21.00 22.00 saatleri arasında yapılacaktır. Brifing sırasında Kızılay kampta su, çay ikramı olacaktır. Çevre kirliliği açısından yarış esnasında yarışçılara ve hakemlere bardak verilmeyecektir. Kamp ve yarış sırasında bardak bulundurmanız mecburidir.

5 Eylül Cumartesi gecesi tüm yarışmacı dostlarımızla birlikte Heybeliada Kızılay Kampı’nda konaklayacağız. Dileyen yarışmacılarımız brifinge katılmak şartıyla ve kendi imkânlarıyla Heybeliada’da başka konaklama yerlerinde de kalabilirler. Tüm yarışmacıların akşam verilecek olan brifinge katılımları zorunludur. Brifing sonrası gelen hiçbir yarışmacı yarışmaya alınmayacaktır.

Kızılay Gençlik Kampı’nda verilecek sabah kahvaltısı organizasyon tarafından karşılanacaktır. Kızılay Gençlik Kampı’nda tüm yarışmacılar için yatak mevcuttur. Yataklar 8’li, 6’lı ve 4’lü odalarda ranza şeklindedir. Odalarda duş ve tuvalet mevcuttur. Kayıt yapan yarışmacıları odalarına Kızılay Kamp Yönetimi yerleştirecektir. Odaların önceden rezervasyonu mümkün değildir. Kamp alanında büyük boy çadırlar da mevcuttur. Dileyen yarışmacılar uyku tulumu ve matlarını getirerek büyük çadırlarda yatabilirler.

6 Eylül sabahı saat 07.00’de tüm yarışmacı arkadaşlarımızla beraber, yarışmanın başlayacağı Büyükada’ya motorla hareket edeceğiz. Malzemeleri kıyıya teslim ettikten sonra tekne yüzme etabının başlayacağı yere geri dönülecek ve yüzme etabı başlayacak. Yüzme etabı Büyükada Nizam Koyu’nda sonlanacak. Bisiklet ve çantalar yüzme çıkış noktasında yarışçılara teslim edilecek. Yüzme etabı sonrasında bisiklet ve orientering etabı başlayacak. Kamp alanında gerekli olan fazla malzeme yarışçı tarafından numaralı poşetlere yerleştirilerek yüzme etabı öncesi organizasyona teslim edilecek, bu eşyalar organizasyon tarafından finish noktasında yarışmacılara teslim edilecektir.

6 Eylül 2015 Pazar günü, saat 15.00’de ödül töreni ve kapanış yapılacaktır.

Son değişiklik Perşembe, 10 Eylül 2015 07:47
Yorum yapmak için oturum açın