Tüm dünyayı meşgul eden WhatsApp'ın yeni sözleşmesinden hareketle tekniğin ötesinde alanların tartışılacağı sohbete Bülent Özden, Alp Öztarhan ve Şenol Ünen katılacak.
Perşembe, 14 Ocak 2021 16:26

Kelimelerle dans eden Usta, güle güle...

Yalçın Çilingir Adalılara yazılarıyla süresi küçük ama etkisi büyük bir tarihi zaman bıraktı kanımca. Derginin en çok okunan yazarı oldu yazdığı bir buçuk yıl boyunca. Eğer Adalı Dergisi geçmiş sayılarına bir yolculuk yaparsanız sanırım ne demek istediğimi daha iyi ifade etmiş olurum.
Pazartesi, 11 Ocak 2021 14:46

Yalçın Çilingir’i kaybettik

Sevgili arkadaşımız, dostumuz Yalçın Çilingir’i (Büyükada) kaybettik. Ölümün ardından ne söylense az gelir, yetersiz kalır.
10 Ocak 2021 Pazar saat 14:00'de Youtube üzerinden canlı yayınlananan sohbete Zülfü Dicleli ve Gülay Kayacan katıldı. Toplantının moderatörlüğünü Sevim Çavdarlı yaptı.
3 Ocak 2021 Pazar saat 14:00'de Youtube üzerinden canlı yayınlanan sohbete Pınar Satıoğlu, Dr. Müge Özdemir ve Murat Yasa katıldı. Moderatörlüğünü Prof. Dr. Benan Müsellim'in yaptığı toplantıda Adalar’da ve ülkemizde sahipsiz hayvanların sorunları, onlar için yapılanlar ve çözüm önerileri tartışıldı.